"Pro váš klidný spánek...."
Četník
Informace

Abyste do nás lépe viděli......

Alarmům jsme se věnovali již před rokem 2000 na svých původních pracovištích, posléze ve společnosti Alerte, spol. s r.o., společnosti s celorepublikovou působností jako moravská divize a od konce roku 2014 jako čistě moravská společnost Alerte Morava s.r.o., která z důvodu zlepšení služeb a zjednodušení dalšího fungování vznikla odloučením moravského oddělení od původní společnosti. Samozřejmě pečujeme dále o všechny naše předchozí zákazníky.

Ale hlavně – celou tu dobu se nevěnujeme ničemu jinému, než EZS – tedy žádné strukturované kabeláže, anténní rozvody, satelity, elektroinstalace v novostavbách a k tomu sem tam dodat alarm. Díky tomu máme za sebou několik tisíc návrhů systému elektronického zabezpečení a v regionu Moravy takřka 2000 montáží, přičemž ročně poskytneme našim klientům přes 1000 servisních služeb od minimálního počtu nezbytných reklamací přes vyžádané servisy po pravidelné roční kontroly, které absolutně převažují. To s sebou nese maximální zkušenost se všemi možnými požadavky ze strany zákazníků, typy objektů a poměrně malé riziko, že z nás při návrhu právě u vás vyleze nějaká „hloupost“. S tím souvisí také stále dostatečně vybavený servisní sklad a neustálá dispozice věnovat se našim zákazníkům, uživatelům alarmů – garantujeme, že do 5ti dnů od data zadání jste střeženi.

Můžeme se tedy považovat za specialisty v oboru. Za takového nás považuje i český výrobce alarmů Jablotron alarms a.s. (objektivně vzato nejlepší evropský výrobce alarmů pro malé a střední objekty), jehož jsme VIP partner v kategorii partnerských montážních firem a na jehož výrobky jsme od počátku úzce zaměřeni a dodáváme je našim zákazníkům. Absolvujeme periodicky veškerá potřebná školení tohoto výrobce a aktivně se podílíme na poskytování silné zpětné vazby ze strany zákazníků, což má vliv na kvalitu  a vysokou užitnost výrobků.

Mapa montáží

Chcete vědět, jak může vypadat váš alarm?

Přejít na kontaktní formulář