„Chyťte si svého zloděje!
- jednoduše, levně, spolehlivě..."
Četník
Naše služby

Montáž a po ní.....

Montáž alarmu postupně i najednou

Montáž provedeme na etapy (stavba, rekonstrukce – s výhodou střežení již v průběhu stavby a úhrady postupně, dle etap montáží), nebo najednou (připravený, hotový objekt). Samozřejmě po důkladné společné přípravě, avšak bez průtahů – nejpozději do 5ti dnů od data zadání jste střeženi.

Provádí ji náš kmenový zaměstnanec, odborník s mnohaletou praxí a potřebnými opakovanými školeními u výrobce a to s mimořádnou pečlivostí a bez nepořádku.

Po montáži – údržba, záruky

Montáží služby nekončí – poskytujeme záruční servis, pozáruční servis, anebo třeba často žádané pravidelné roční prohlídky (důležité také pro pojišťovny) spojené s výjimečnou zárukou na materiál.

Zvláštní službou je bezplatné připojení na Bezpečnostní centrum – poskytovatele služeb PCO (pult centrální ochrany) Jablotron Security a.s. na 3 měsíce na vyzkoušenou, ale také bezpečnostní SIM karta a připojení na webovou Samoobsluhu (mimořádně užitečná a zajímavá služba výrobce zařízení s aplikacemi pro internet a chytré telefony).

Výhody u pojišťoven

Je samozřejmostí, že výrobky společnosti Jablotron alarms a.s. mají přiznané třídy bezpečnosti takové, aby vyhověly požadavkům pojišťoven pro přiznání výhodnějších pojistných podmínek při pojištění proti vloupání (pochopitelně s odlišnými modelovými přístupy jednotlivých pojišťoven). Na základě odborné montáže provedené naší firmou tak získáte atest pro jednání o výhodách s těmito pojišťovnami.

….a správné řešení by mohlo vypadat asi takto –

Pro stavbaře

Chcete vědět, jak může vypadat váš alarm?

Přejít na kontaktní formulář