„Chyťte si svého zloděje!
- jednoduše, levně, spolehlivě..."
Četník
Naše služby

Jak si vymyslet svůj alarm

Na co si dát pozor a jak na to …

Alarm by měl být jednoduchý na obsluhu, účelně vymyšlený (střežit to, co má smysl a správně vybranými čidly) a nekomplikovat život majitelům. Pak z něho může být i radost a nevadí, že něco stál – což se jednoduše řekne, ale méně jednoduše docílí. Přesto je to možné – není však dobré  předpokládat, že se to podaří nám u výkresu někde v kanceláři, nebo vám nad katalogem, či webovými stránkami výrobce. Nejlépe je potkat se přímo v objektu (tak jako u jiných řemesel), kde máte možnost položit otázku a hned na ni dostat odpověď. Už jenom tím se výrazně sníží možnost vymyslet nějakou „nepatřičnost“ či rovnou chybu.

Váš alarm si však nemusíte nechat nadiktovat – buďte jeho spoluautory.

Vždy vysvětlíme co a proč doporučujeme ve vaší situaci, jaké jsou možnosti ovládání a jak lze naložit s případným poplachem. Na vás je potom již poměrně snadné  rozhodnutí, k jakému řešení se přiklonit. Vypracujeme společně s vámi návrh v jedné nebo dvou variantách a to tak, aby s co největším respektem zohlednil vaše potřeby a váš přístup – střežení pro úplné opuštění objektu, střežení během spánku, rozdělení do nezávislých sekcí, střežení v přítomnosti osob nebo domácích zvířat, podpora seniorů atd.

Návrh je bezplatný a nezávazný – na oplátku vítáme, když ten, kdo nás o tuto službu požádá, nám tímto dává otevřenou šanci k případnému úspěchu – necítíme se příliš dobře, jsme-li pouze použiti jako seriózní zdroj kvalifikovaných informací pro následnou „svépomoc“. Ale to asi chápe každý.

O návrh si můžete požádat formulářem ve spodní části těchto stránek, telefonicky  (tel. 603 119 806) anebo na různých výstavách a veletrzích, na kterých prezentujeme možnosti našich služeb. Pokud se s námi potkáte i vy při podobné příležitosti – neostýchejte se zastavit a zeptejte se na cokoliv, co vás napadne. Nakonec – nejužitečnější pak bývá přímo si domluvit bezplatný návrh EZS pro váš dům, byt nebo firmu. Poznáte nás snadno – vždy je s námi náš „četník Josef“ na banneru….

Montáž a po ní.....

Chcete vědět, jak může vypadat váš alarm?

Přejít na kontaktní formulář