"Čert nikdy nespí!"
Četník
Alarm „+“

Čím může alarm překvapit a čím potěšit?

Regulace topení

Pro zjednodušení a zlevnění při řešení vytápění buď ve vašem domě nebo i třeba na chatě lze řídit až 16 okruhů elektrického vytápění sběrnicovými nebo bezdrátovými termostaty s programováním. A mít tak teplotní komfort objektu pod kontrolou i na dálku prostřednictvím mobilu. Včetně průběhu teplot, množství spotřebované energie a nákladů v korunách díky přehledným grafům v této jednoduché aplikaci.

Hlásiče nebezpečí

Za všechny škody, které nás potkávají, nemohou vždy jenom zloději. Velmi často jsme ohroženi vlastními chybami anebo chybami či nezodpovědností sousedů.

Hlásiče požáru, úniku plynu nebo zatopení vodou jsou pomocníky, kteří v případě problémů dokáží postupovat tak, aby vlastníci nepřišli o všechno. Všechny tyto hlásiče lze aplikovat bezdrátově a mohou předat telefonickou zprávu nebo sms zprávu o nebezpečí, případně odeslat obrázek poplachové situace.

Jakými hlásiči si můžeme domov vlastně vybavit?

Hlásiče požáru

V prevenci proti následkům požáru hrají hlásiče s telefonním přenosem obrovskou roli. Je smutnou skutečností, že u požáru se spíše člověk udusí, než uhoří, protože začínající požár prostě neodhalí. K odhalení začínajícího požáru slouží jednoduchá a účinná zařízení, zaměřená právě na odhalení zárodku požáru, probuzení spících obyvatel anebo přenesení zprávy na zadaná telefonní čísla.

Hlásiče úniku plynu

K tomu, abychom byli ohroženi unikajícím plynem ani snad nepotřebujeme nezodpovědné sousedy, stačí nám k tomu vlastní chyby nebo roztržitost. Pro tyto případy jsou optimální hlásiče úniku plynu, samozřejmě s telefonním přenosem.

Hlásiče zatopení vodou

V mnoha případech dokáží posloužit záplavová čidla. Dají se aplikovat i v panelovém domě v místech s vyšším předpokladem úniku vody atp.

Hlásiče tísně

Kdokoliv z nás anebo našich blízkých se může dostat do situace, kdy je pod tlakem agresivního narušitele, případně v riziku zdravotního výpadku, což se týká ve zvýšené míře jak seniorů, tak i nemocných osob.

V takovém případě účinně pomůže telefonní hlásič s aktivací prostřednictvím dálkového ovladače.

Pro přivolání pomoci stačí jediné stisknutí tlačítka.

Jablotron JA-100

Chcete vědět, jak může vypadat váš alarm?

Přejít na kontaktní formulář