„Chyťte si svého zloděje!
- jednoduše, levně, spolehlivě..."
Četník

Naše služby

Jak pořídit  (koupit) zabezpečovací systém

Váš alarm si nemusíte nechat nadiktovat – buďte spoluautory svého zabezpečení.

Jako „Platinový montážní partner“ Jablotron alarms a.s. vám vysvětlíme co a proč doporučujeme  při zajištění domu, výběr čidel, možnosti ovládání vašeho zabezpečovacího systému a vše ostatní. Pak se sami rozhodnete, k jakému řešení se přiklonit. Vypracujeme společně s vámi návrh zabezpečovacího systému pro úplné opuštění objektu, zabezpečení během spánku, rozdělení alarmu do nezávislých sekcí, zajištění v přítomnosti osob nebo domácích zvířat atd.

Návrh zabezpečovacího systému je bezplatný a nezávazný – na oplátku vítáme šanci k případnému úspěchu – necítíme se příliš dobře, jsme-li pouze použiti jako seriózní zdroj kvalifikovaných informací pro následnou „svépomoc“. Ale to asi chápe každý.

Montáž alarmu provedeme na etapy (stavba, rekonstrukce – s výhodou zabezpečení již v průběhu stavby), nebo najednou (připravený, hotový objekt).

Montáží alarmu služby nekončí – poskytujeme záruční servis, pozáruční servis, často žádané pravidelné roční prohlídky zabezpečovacího systému (důležité také pro pojišťovny) spojené s výrazně prodlouženou zárukou na materiál.

Pokud stavíte – každou stavbu čeká období, kdy ji začne investor „nadívat“ věcmi dražšími a dražšími. A pak čeká, jestli při dalším příchodu na stavbu najde vše tak, jak to tam zanechal při odchodu. Což už dávno neznamená jenom obvyklý instalační materiál a nářadí, ale např. i vyřezaná okna a dveře nebo komplet rozebraná a odvezená střecha. Doopravdy.

Specializujeme se na zabezpečení domů již v průběhu výstavby (za poměrnou část nákladu na budoucí alarm). Také včas poradíme, jak využít regulaci topení pro váš nový dům nebo prvky automatizace pro firmu u zabezpečovacího systému JA-100+ a to vše v pohodlí třeba i na dálku díky aplikaci v mobilu. Jak skloubit alarm s ovládáním vrat nebo brány, osvětlením stavby nebo příjezdové cesty, jak si vyfotit poplachovou situaci a vyhodnotit riziko na dálku atd.

Veškeré související podrobnosti a výhody zabezpečovacích systémů vám vysvětlíme přímo na vaší stavbě nebo ve vašem domě či firmě tak jako mnoha jiným zákazníkům, kterým jsme již jejich zabezpečovací systémy dodali v počtu přes 2000 v okresech Ostrava, Opava, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín a jinde.

 

….a správné řešení by mohlo vypadat asi takto

 

Ceny

Kontaktujte nás

captcha
* Povinné údaje
Návrh je nezávazný a není vymahatelný, záleží na vzájemném potvrzení
Ochrana osobních údajů