"Pro váš klidný spánek...."
Četník
Informace

O nás

Alarmům a zabezpečovacím systémům Jablotron jsme se věnovali již před rokem 2000 a od konce roku 2014 sloužíme svým zákazníkům jako čistě moravská společnost Alerte Morava s.r.o.

Co však považujeme za důležité – celou tuto dobu se nevěnujeme ničemu jinému, než zabezpečení objektů drátovými či bezdrátovými zabezpečovacími systémy – tedy žádné strukturované kabeláže, anténní rozvody, satelity, elektroinstalace v novostavbách a k tomu sem tam dodat alarm.

Díky tomu máme za sebou několik tisíc návrhů systému elektronického zabezpečení a v regionu Moravy přes 2000 montáží zabezpečovacích systémů, přičemž ročně poskytneme našim klientům přes 1000 servisních služeb od minimálního počtu nezbytných reklamací přes vyžádané servisy po pravidelné roční kontroly jejich již instalovaných zabezpečovacích systémů, které absolutně převažují.

Za specialisty v oboru nás považuje i český výrobce zabezpečovacích systémů Jablotron alarms a.s. (objektivně vzato nejlepší evropský výrobce alarmů pro malé a střední objekty), jenž nás řadí mezi V.I.P “Platinové montážní partnery“ v kategorii partnerských montážních firem a na jehož výrobky jsme od počátku úzce zaměřeni.

Nejvíce zákazníků, kteří užívají některý z námi dodaných bezdrátových nebo drátových zabezpečovacích systémů Jablotron, máme v okresech Frýdek-Místek, Karviná, Ostrava, Nový Jičín a Opava, dokázali jsme však posloužit i zákazníkům v dalších regionech – viz mapa montáží

Mapa montáží

Kontaktujte nás

captcha
* Povinné údaje
Návrh je nezávazný a není vymahatelný, záleží na vzájemném potvrzení
Ochrana osobních údajů