„Každý z nás má svého zloděje
- jen nikdo nevíme, kdy přijde...."
Četník
Zabezpečení

Rozdíl mezi vámi a vaším zlodějem

Určitě nebude jenom jeden, nejspíše jich bude celá řada. To nejdůležitější ale spočívá v následujícím

– zloděj má úplně jinou logiku, než vy.

Vy jste totiž slušný člověk – on darebák. Tím pádem nemá cenu předjímat, kudy nejspíše nepřijde (protože zrovna tam mají okna sousedi? – tohle nezajímá 84% zlodějů), kdy určitě nepřijde (v noci – to tu přeci jsme všichni? 52% se zaměřuje právě na noc) a co ho určitě nebude zajímat (to už vůbec nevymyslíte – a nejbližší zastavárna určitě není bůhvíjak daleko). Vždycky vymyslí něco, čím vás překvapí a zaskočí. A i když jako pán domu rychle spočítáte, co poničil a co odnesl a o kolik více budete muset vydělat nebo uhádat na pojišťovně, jako paní domu budete přemýšlet, na co vše sahal, co to bylo vůbec zač a co všechno tedy musíte vyprat a vydrhnout, nejlépe Savem, ale kolikrát – 1x, 10x, 100x  – nebo to radši rovnou vyhodit?

Protože nic z toho vám prostě není jedno – na rozdíl od něho. V tom jste určitě jiní.

Jsou však věci, ve kterých se od nás moc neliší – chce být progresivní, zvyšovat produktivitu, plnit a ještě lépe překračovat plán – prostě „vydělat“ co nejvíc. Proto se učí a zlepšuje – v tom, jak si poradit s různými typy oken, dveří, zámků, věnuje čas tomu, aby si vyhlédl objekt, případně vysledoval počet obyvatel, kdy a jak dlouho bývají pryč apod.  Na tohle totiž má času dost.

Samozřejmě existují postupy, jak mu to znepříjemnit – kvalitní dveře jsou důležité, ale nepřeceňovat – 84% zlodějů jde přes okna a terasové vstupy – a těch je vždycky o hodně víc, než vstupních dveří. (74% také přes sklep, 73%  i přes garáž)

Pak tedy platí jedno – kdo je připraven, není zaskočen a asi málokdo z nás se může spolehnout na podobné „štěstí“, jako v následující ukázce…..

Tolik štěstí mít asi všichni nemůžeme….

Rozdíl mezi vámi a vaším alarmem

Chcete vědět, jak může vypadat váš alarm?

Přejít na kontaktní formulář