"Čert nikdy nespí!"
Četník
Alarm „+“

Jablotron JA-100

Jak jsme již uvedli, jsme jako mnohaletý „Platinový montážní partner“ specialisté na bezdrátové alarmy, ale také hybridní a drátové alarmy a to se zaměřením na značku JABLOTRON.

Absolvovali jsme s touto společností její počátky v bezdrátových alarmech od řady JA-50 přes řadu JA-60, JA-80 až k naprosté dominanci na evropském trhu alarmů s řadou zabezpečovacího systému pro zabezpečení domácností i firem JA-100+.

 

 

A naše zkušenost z používání tohoto zabezpečovacího systému?

  1. uživatelsky velmi vstřícné ovládání celého systému Jablotron 100+
  2. výjimečná pestrost v programování ústředen zabezpečovacího systému, která umožňuje přehledně rozdělit celou domácnost nebo firmu praktickým způsobem do různých okruhů
  3. schopnost ústředny přijmout i v budoucnu komponenty, které dnes ještě neexistují (nenutí vás to k nákladné obnově již zakoupené ústředny a celého stávajícího systému)
  4. možnost hlídat nejenom zloděje, ale pomoci i s tzv. chytrou domácností díky řízeným výstupům k ovládání vrat, bran, topení, světel, čerpadel, ventilátorů apod., a to přímo nebo mobilním telefonem či internetem, anebo využít požární nebo CO detektory, záplavová čidla, teploměry, pohybová čidla se schopností fotit a foto odeslat do mobilu apod.
  5. využití výborně vymyšlené mobilní aplikace – webové samoobsluhy My
    Jablotron pro vaši komunikaci s alarmem a třeba řízení vytápění nebo i práci s informacemi např. o teplotě, nákladech na elektřinu

Ukázka použití mobilní aplikace:

atd. atd. atd. – to vše lze probrat na případném návrhu zabezpečení domu zabezpečovacím systémem Jablotron přímo ve vašem objektu.

 

Kontaktujte nás

captcha
* Povinné údaje
Návrh je nezávazný a není vymahatelný, záleží na vzájemném potvrzení
Ochrana osobních údajů